Contact

Educatief Basis Centrum Icarus (EBC Icarus)
Basisscholen de Beemd en de Kring
Beemdstraat 3/5
5482 HA Schijndel

Telefoon:         073-5430990 / 06-54216396 (Lambèr Gevers)

E-mailadres:    info@ebcicarus.nl 


Naar ons contactformulier

 

Route                    

Film locatie EBC Icarus (10 min.)


Management

Lambèr Gevers (directeur basisscholen de Beemd en de Kring, regiegroepleider EBC Icarus): l.gevers@skoposschijndel.nl

Moniek Versantvoort (adjunct-directeur de Beemd en de Kring): 
m.versantvoort@skoposschijndel.nl

Marieken Louwerensen (managementondersteuner):
m.louwerensen@skoposschijndel.nl 

Leerlingadministratie

Janneke Hellings
j.hellings@skoposschijndel.nl


Facilitaire dienst
Henry van Wanrooij: h.vanwanrooij@skoposschijndel.nl
Ben van den Heuvel

Schoolcontactpersonen

Willemijn van Rooij: w.vwijck@skoposschijndel.nl
Yvonne Vleeming: y.vleeming@skoposschijndel.nl
Jacky van Kroonenburg: j.kroonenburg@skoposschijndel.nl

Zorgteam 

Pauline Smulders: p.smulders@skoposschijndel.nl
Willemijn van Wijck: w.vwijck@skoposschijndel.nl

Zorgondersteuners

Ingrid van der Zanden: i.vanderzanden@skoposschijndel.nl
Maria van Erp: m.vanerp@skoposschijndel.nl
Janneke Hellings:  j.hermes@skoposschijndel.nl

 

IMR

Eventbureau

e.bureau@skoposschijndel.nl
De oudervereniging van EBC Icarus en het eventteam is bereikbaar via bovenstaand mailadres. Samen dragen zij zorg voor alle activiteiten op school te denken aan sinterklaasviering, kerst, sponsorloop ed. 

Ouderportaal

Inloggen op het ouderportaal
Alleen toegang voor ouders van leerlingen EBC Icarus.

Skopos

Website Skopos 
Stichting Samenwerkingsbestuur voor Katholiek en Openbaar Primair Onderwijs Schijndel.

Kinderopvang de Plu

Stichting TIM

Wijkraad Beemd Aktief